Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: MENCI

StereoCAD jest to profesjonalna cyfrowa stacja fotogrametryczna z przyjaznym dla użytkownika interfejsem oraz bogatą kolekcją funkcji 3D.

Program wykorzystuje zdjęcia oraz dane dotyczące ich orientacji (zewnętrznej i wewnętrznej). Mogą one być stworzone przez APS (wystarczy wczytać gotowy projekt) lub inne aplikacje fotogrametryczne (może jednak pojawić się potrzebna wstępnego przygotowania danych). StereoCAD pozwala użytkownikowi na wykonywanie precyzyjnych pomiarów w trybie stereoskopowym. Ponadto możliwe jest płynne poruszanie się po całym projekcie bez względu na jego wielkość.

Dane wektorowe generowane przez StereoCAD mogą być importowane do systemów GIS lub CAD. Stanowi on idealne narzędzie do tworzenia map, wykrywania zmian, analiz przestrzennych oraz aktualizowania danych Systemów Informacji Przestrzennej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla biur projektowych, analitycznych, geodezyjnych, GIS-owych, a także dla samorządów.
StereoCAD - widok okna programu

Zalety produktu:

wysoka wydajność
nieograniczona liczba opracowywanych obrazów
możliwość automatycznego wczytywania projektów z APS
możliwość importu i eksportu danych z/do popularnych formatów DWG oraz DXF
posiada edytor CAD z najważniejszymi funkcjami
możliwość pracy w widoku monoskopowym i w stereoskopowym (aktywny i pasywny)
obsługa trackball’a

Wymagania sprzętowe:

system operacyjny: Windows Vista (64bit) /Windows 7 (64bit) /Windows 8 (64bit)
procesor: i3/i5/i7 lub równoważny
pamięć RAM: 4 GB lub więcej
dysk twardy: zalecany 7200 RPM
do obsługi aktywnego widoku stereoskopowego potrzebna jest karta graficznej, która obsługuje OpenGL Quad-Buffer Stereo (NVIDIA Quadro lub równoważna) oraz odpowiednio przystosowany monitor

 

Polecamy