Waga produktu: 52 kg
Realizacja zamówienia: 21 dni godzin
Wysyłka od: 100.00 PLN
Producent: ATMAT

Seria drukarek ATMAT Signal to połaczenie prostej konstrukcji z duza wydajnoscia i precyzją wydruku. Wszechstronne zastosowanie osiągnięto dzieęi użyciu ekstrudera typu direct, pozwalajacego na wykorzystanie róznego rodzaju filamentów począwszy od typowego PLA czy ABSu, aż po elastyczny Ninjaflex.

Konstrukcja oparta na bazie szafy rack pozwala z łatwością modyfikować drukarkę w zależności od aktualnych potrzeb oraz rozbudowywać o nowe funkcie jak np. ekran dotykowy, drugi ekstruder czy głowica laserowa.  Montaż i modyfikacje ułatwi dokładna instrukcja. 

Duże pole robocze – większe możliwości
Drukarka ATMAT Signal oferuje Ci największe pole robocze wśród dostępnych na rynku drukarek 3D (w tej klasie i cenie). A duże pole robocze to większe możliwości dla Twojego biznesu. Niezależnie od wielkości przedmiotu, jaki drukujesz – wykonanie będzie zawsze precyzyjne.

Łatwość modyfikacji – według Twoich pomysłów
Przemyślana konstrukcja oparta na bazie szafy rack pozwoli Ci z łatwością modyfikować drukarkę ATMAT Signal w zależności od aktualnych potrzeb Twojego biznesu. Montaż i modyfikacje ułatwi Ci dokładna instrukcja. Zawsze możesz też skorzystać z pomocy naszych inżynierów.

 

 

 

  W zestawie
   Opcje dodatkowe:

   OPIS

   CENA netto

   CENA brutto

   Szkolenie z obsługi drukarki (6h) wraz z kalibracją u klienta

   600 zł

   812 zł

   + 2 zł/km netto poza woj. Mazowieckie

   Gwarancja z dojazdem w 24h (dotyczy dni roboczych tylko w Małopolsce - w innych województwach do ustalenia)

   2 438zł

   2 999zł

   Przedłużenie gwarancji o kolejny rok

   1 499zł

   1 844zł

   Głowica dwukolorowa - pozwala na mieszanie kolorów filamentów

   1 000zł

   1 230zł

   Dodatkowy ekstruder - umożliwia drukowanie dwoma filamentami na raz, na przykład zastosowanie filamentu podporowego

   800zł

   984zł

   Tablet do obsługi drukarki – dodatkowy panel dotykowy do obsługi drukarki o przekątnej 7 cali, pozwala na szybsze i łatwiejsze użytkowanie drukarki

   1 400zł

   1 723zł

   Aktywna kontrola temperatury w obudowie - całkowicie uszczelniona obudowa z aktywnym grzaniem i wentylacją. Niezależny układ elektroniczny sterujący parametrami pracy w zakresie do 50 °C.

    

   797zł

   980zł

    

    

   XXXL – 52 kg 

Polecamy